MUDANYA Gazetesi | www.mudanyagazetesi.com
Mehmet Aktoprak

Mudanya'yı sevmek bir tutku olmalı!

13 Aralık 2018, 16:17

Mehmet Aktoprak


Mudanya'da aday adayları seçmenlere kendilerini tanıtmakta.. Doğma büyüme Mudanyalı olanların tanıtımını seçmen daha kolay değerlendiriyor. İşte Şenol Seven de bunlardan biri ve tanınmış bir ailenin insanı olmanın bir avantajı olmalıdır! "Mudanya'yı 'Seven' kazansın" sloganı ile Mudanyalı seçmenin dikkatini çekmeyi başardı...

Babası Arif Seven, CHP’de siyaset yapan eski bir kurt politikacı… Dinçspor'un kurucusu ve oyuncusu oldu. Mudanya’da toplumsal çalışmalarda imzası olan ve sevilen bir insanın oğlu da, doğduğu ve tutku ile bağlandığı Mudanya’ya hizmet vermenin tek yolu olan siyasetin içinde... Yerel seçimde Mudanya Belediye Başkanlığı'nı kazanması  halinde, hizmet vermenin görevi olduğunun bilincinde hareket edeceği aşikar. Sosyal yapısı sağlam ve girişimcidir.

Şenol Seven kendini şöyle tanıtıyor:

"Mudanyalı olma ve Mudanya’yı sevme bilincinin geliştirilmesi, ilçemiz ve halkının hak ve hukukunun korunması, ilçemizi çevreye duyarlı biçimde kalkınma, sosyal yerel yönetim anlayışı içinde yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme temel ilkelerimdir. Tüm bu ilkeleri yaşama geçirmek için Okul Aile Birliklerinden başlayarak, Esnaf Odaları, Hemşehri dernekleri, Kültür Dayanışma Dernekleri ile her türlü sivil örgüt ve inisiyatifler geleceğin Mudanya’sından hepiniz sorumlu olacaksınız. Hazır olun! Mudanyalı hemşehriniz, kardeşiniz, arkadaşınız” diyerek, seçildiğinde uygulayacağı siyasi yapısı ile hizmeti Mudanyalı ile birlikte çözmek ve yönetmeye talip olduğunu açıklıyor.

 

ŞENOL SEVEN, MUDANYA’NIN VE CHP’NİN SORUNLARINI İYİ TANIYOR...

Çocukluğundan bugüne kadar geçen bu süreç içinde Mudanyalı ve Mudanya’ya hizmet vermek için kollarını taşın altına koyacağından hiçbir şüphem yoktur. Sosyal yapısının temeli olan insanlara, topluma olan saygı halen sürmektedir. Çocuk sevgisi, kadınlara ve hayvanlara yapılacak tacizlere gereken çalışmalar ilk defa Mudanya’da uygulanacak ve huzurlu bir yaşamı yaşayacağız.

27 yılsonunda CHP, Mudanya Belediye Başkanlığı'nı kazandı…  Sosyal bir partinin kazanması Mudanya’nın hizmet anlayışına kazandıracağı olan hizmetler yerine, toplum ile kavgalı bir yönetim hiçbir hizmeti sunamadı.  Bugünkü CHP belediye yönetimi hizmet üretebildi mi?

Bu soruyu CHP seçmeni sormalı ve yanıt aramalıdır! Gençleşen bir devrimci, girişimci, dayanışma içinde sorunlara çözüm üretmelidir..

Şenol Seven'in bu açıklaması bir seçim manifestosu olduğu söylenebilir…  Çalışma felsefesi çok güzel! Birlikte çalışarak üretmek, dayanışma içinde çalışmak, saygı ve sevgiyi çevreye yayarak, huzuru bulalım! Mudanya’da huzurlu, sevecen insanların yaşadığı sosyal yaşamın en üst seviye çıkarmak için de Mudanyalı seçmenin oyunu Mudanya’ya hizmet edecek yetenekte olmasına dikkat edelim..

 

HAFTANIN SÖZÜ:  Parti adaylarına seçimde başarılar dilerim.. Mudanya'nın hizmete susamış olduğunu bir kere daha hatırlatırım! (Mehmet AKTOPRAK)

Bu makale 868 defa okunmuştur.

600 sayımızı e-gazete formatına okumak için tıklayın
Perihan Dirican Perihan Dirican
Beterin beteri var
Metin Aytürk Metin Aytürk
İşgal, Talan, Göz Yumma!...
Efraim Pala Efraim Pala
Şanlı Türk Milleti
Mehmet Aktoprak Mehmet Aktoprak
Zehir solumak istemiyoruz!
Tevhide Türken Tevhide Türken
Görmediğim şeye inanmam
Yavuz Gerçekçi Yavuz Gerçekçi
Başı H, sonu T!
Ömür Tantekin Ömür Tantekin
Fitneye susmak fitnedir
WhatsApp İhbar Hattı WhatsApp İhbar Hattı
Mudanya Müzeler Kenti olmalıdır
Metin Sezgin Metin Sezgin
Hoşgeldin Halaskarım! (3)
Yaşar Kılıç Yaşar Kılıç
Kaptan zeytin alınırsa ne olur?
Kaan Tuğracı Kaan Tuğracı
Yavuz Bey oğluma..!
Yavuz Başar Yavuz Başar
Aferin Milli Takım'a
Emin Küçük Emin Küçük
Kağıt fatura düzenlemede kapsam daralıyor
Volkan Biçer Volkan Biçer
Canım kasko

Tüm fotoğraflar

MUDANYA Gazetesi - 21/05/2020

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 14/05/2020

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 07/05/2020

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 30/04/2020

MUDANYA Gazetesi -

İMSAKİYE 2020

İMSAKİYE 2020

MUDANYA Gazetesi - 23/04/2020

MUDANYA Gazetesi -

HAVA DURUMU

Tüm videolar

Kılıçdaroğlu Mudanya'da temel attı

Kılıçdaroğlu Mudan

MUDANYA GÜZELLEMESİ - İki Elin Sesiyle Mudanya Şarkıları

MUDANYA GÜZELLEMES

BUDO'da bomba ihbarı asılsız çıktı

BUDO'da bomba

CHP’lilerden Büyükşehir’e sessiz protesto

CHP’lilerden Büyük

60 yıllık Mudanya İskelesi Büyükşehir'in oldu

60 yıllık Mudanya

Mudanyalı gazeteciler Bulgaristan'da

Mudanyalı gazeteci